Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД готує кваліфіковані кадри для українського агропрому

20.12.10

Український вертикально інтегрований агропромисловий холдинг АГРОТРЕЙД реалізує одну з перших у галузі комплексну програму формування зовнішнього кадрового резерву.

Мета програми – навчання перспективних студентів економічних та аграрних вишів з метою підготовки до роботи, як в агропромислових і зернопереробних підприємствах Групи, так і в керуючій компанії.

Програма носить стратегічний характер і передбачає декілька етапів. Перший етап – співпраця з Харківським національним економічним університетом (ХНЕУ). З грудня студенти факультету Міжнародних економічних відносин проходять стажування та навчання в компанії.

Андрій Бут, магістрант Харківського національного економічного університету, спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»: «Стажування проходжу в комерційному департаменті під прямим керівництвом директора департаменту. У виші вчуся добре, але всі знання виявилися поверхневими. Тут все пізнається на практиці: складний документообіг, процес переговорів з клієнтами, з партнерами. Хочу працювати в цій галузі, в цій компанії, тому докладаю максимум зусиль».

На квітень 2011 року в рамках співпраці з ХНЕУ заплановано початок стажування в керуючій компанії Групи АГРОТРЕЙД студентів-старшокурсників Факультету обліку та аудиту.

Також у планах Групи АГРОТРЕЙД на 2011 рік – стипендіальні програми для перспективних студентів кількох аграрних вишів та вишів харчових технологій. Головна підтримка – стдентам з регіонів, які повернуться працювати на підприємства Полтавської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської областей.

Директор департаменту кадрової політики та зв'язків з громадськістю Групи АГРОТРЕЙД Олександра Саєнко: «На ринку праці відчувається гострий дефіцит висококваліфікованих фахівців. Рівень знань і навичок претендентів найчастіше залишає бажати кращого. Керуючій компанії Групи, перш за все, потрібні економісти, фінансисти, менеджери ЗЕД та юристи. Для виробничих підприємств холдингу потрібні агрономи, технологи та директори підприємств. Брак молодих кваліфікованих фахівців – це загальна проблема галузі. Тому ми розробили комплексну програму з «вирощування» фахівців не тільки для своїх підприємств, але і для всього агропрому країни».

© Agrotrade Group, 2009