Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД повідомляє про результати роботи в 2010 році

27.01.11

За результатами діяльності торговельного напрямку АГРОТРЕЙД увійшов до десятки найбільших українських експортерів зерна. У 2009-2010 маркетинговому році експорт склав 600 тис. тонн зерна на $91’830’931,84, що становить 90% від реалізованої продукції. Ще 10% товарообігу склали поставки в Україні.

Крім того, перехід на нові умови поставок – CIF – дозволив розширити ринки збуту. До країн, з якими торгує АГРОТРЕЙД, долучилися Італія, Лівія, Сирія, Ліван.

Також у 2010 році Група відкрила чотири нових торговельних представництва у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

У модернізацію виробництва на своїх елеваторах АГРОТРЕЙД інвестував 6,8 млн. грн. Інвестиції у газифікацію існуючої та будівництво нової, а також розширення потужностей зі зберігання на підприємстві «Доч-Хліб» (Чернігівська область) склали 6 млн. грн. Роботи з газифікації розпочато також на Водянському ХПП.

Для підвищення якості обробки зерна і автоматизації виробництва у 2010 році Група оснастила виробничо-технічні лабораторії підприємств сімома аналізаторами білка вартістю близько 300 тис. грн. та шістьма аналізаторами амілолітичної активності вартістю близько 120 тис. грн.

З метою автоматизації та підвищення ефективності виробництва на Близнюківському КХП установлено автоматизований пробовідбірник вартістю 120 тис. грн., на Хорольскому КХП – автоматичні ваги вартістю 150 тис. грн. Для двох підприємств Групи придбано зерноочисні машини вартістю близько 100 тис. грн.

На підприємствах агровиробничого напрямку також планомірно віконуються стратегічні завдання. У 2010 році загальна площа земельного банку Групи АГРОТРЕЙД збільшилась на 8 тис. га у Сумській та Харківській областях – до 40тис. га.

Виробництво насіння зернових та олійних культур також виділене в стратегічний напрямок. Вже третє підприємство Групи пройшло атестацію з виробництва репродуктивного насіння. Площа насіннєвих ділянок збільшена вдвічі і становить 3000 га.

Збільшення обсягів виробництва насіння в 2010 році дозволило не тільки забезпечити власні підприємства якісним посівним матеріалом, але й розпочати торгівлю насінням не тільки в Україні, але й за її межами. Перша партія насіння ячменю в обсязі 600 тонн поставлена у Росію.

© Agrotrade Group, 2009