Українська | English | Русский

Новини компанії

У 2011 році група АГРОТРЕЙД інвестує 77 млн. грн. в нарощування елеваторних потужностей.

13.04.11

Для будівництва елеваторного комплексу в Чернігівській області придбано земельну ділянку та ведуться підготовчі роботи для початку проектування. Комплекс зможе одночасно приймати і обробляти дві культури і забезпечувати сушку 1400 тонн зерна на добу. Комплекс буде обладнаний двома вузлами навантаження - на автотранспорт і на залізничний транспорт, що дозволить відвантажувати не менше 700 тонн зерна на добу. Закупівля сучасного обладнання українських і зарубіжних виробників забезпечить повну автоматизацію виробничих процесів. Вартість будівництва комплексу складе 64 млн грн. Нове підприємство буде найбільш високотехнологічним елеватором в Чернігівській області та забезпечить роботою близько 80 осіб.

У інвестиційних планах групи АГРОТРЕЙД на 2011 рік також газифікація і модернізація двох хлібоприймальних підприємств (ХПП) в Харківській області. На Водянському і Коломацькому ХПП буде проведено газопровід до існуючих зерносушарок і встановлені нові зерносушарки МС1195 виробництва Mathews Company в комплексі з накопичувальними ємностями для вологого зерна тимчасового зберігання на 600 тонн, зерноочисним та транспортним обладнанням. Загальна вартість проектів становитиме 12,8 млн грн.

Інвестиції в накопичувальні ємності для вологого зерна і збільшення сушильних потужностей дозволять зменшити простої автотранспорту при прийманні зерна. Використання природного газу замість дизельного палива та застосування обладнання з більш високим ККД зменшить витрати на сушіння зерна.

З введенням в експлуатацію нового елеваторного комплексу та модернізацією існуючих ХПП потужності зберігання зерна групи АГРОТРЕЙД збільшаться до 580 тис. тонн.

© Agrotrade Group, 2009