Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД виступає організатором німецько-українського агропромислового форуму в Харкові

18.05.11

18 червня 2011 року в Харкові за ініціативою керівництва агропромислової Групи АГРОТРЕЙД та за підтримки обласної та міської Харківської влади відбудеться перший німецько-український агропромисловий форум AgroInternational 2011.

Мета заходу — створити умови для успішних німецько-українських ділових контактів в агропромисловій сфері на регіональному рівні.

З боку Німеччини участь у заході візьмуть більше 20 виробників засобів агрохімії, насіння, продавців сільськогосподарської техніки та техніки для тваринництва. Українську сторону представлятимуть керівники 60 фермерських господарств та агропромислових підприємств.

Під час форуму відбудуться круглі столи та презентації за темами: "Інвестиції у агропромислову галузь", "Торгівля сільськогосподарською технікою", "Виробники насіння", "Біоенергетичні технології", "Виробники засобів агрохімії", "Техніка для тваринництва".

Для виступу на Форумі будуть запрошені почесні гості: голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, Генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку пан Клаус Ціллікенс, доктор Фолькер Зассе, керівник відділу з питань харчової промисловості, сільського господарства та захисту прав споживача Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, делегат німецької економіки в Україні пані доктор Карін Рау.

Олександра Саєнко, директор департаменту кадрової політики та зв`язків з громадскістю групи АГРОТРЕЙД, ініціатор та організатор форуму: "Схід України має потужний сільськогосподарський потенціал. Саме тому ми організуємо форум AgroInternational 2011 з чіткою регіональною спрямованістю. Це – біржа контактів для німецьких виробників і керівників агропромислових підприємств саме Харківщини".

Співорганізатором форуму AgroInternational 2011 виступає Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьку.

© Agrotrade Group, 2009