Українська | English | Русский

Новини компанії

Підприємство групи АГРОТРЕЙД «СК-АГРО» стало спонсором збірної Липоводолинського району з футболу «Агротрейд-Липова Долина».

25.05.11

У збірної Липоводолинського району з футболу з`явився потужний спонсор, який допомагає команді вирішувати всі фінансові питання. Це добре відоме, одне з найбільших на Сумщині підприємство ТОВ «СК-АГРО», яке входить до агропромислової групи АГРОТРЕЙД.

На урочисте вручення нової форми гравцям збірної завітали почесні гості – голова Липоводолинської райдержадміністрації І.Г.Мануша, директор компанії АГРОТРЕЙД з Харкова і почесний Президент футбольної команди «Агротрейд-Липова Долина» М.А.Грінченко та керівник ТОВ «СК-Агро» С.М.Жамардій. Керівник району і гості, разом з начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, тренером збірної М.М.Клюсом обговорили перспективу виступу збірної району з футболу – команди «Агротрейд-Липова Долина» в розіграші кубка та першості Сумщини 2011 року.

Микола Миколайович Клюс, тренер збірної: «Наша команда – молода, ми граємо у чемпіонаті області лише другий рік. Але зробимо все, щоб виправдати довіру наших вболівальників і спонсора, і будемо такими ж передовими у спорті, як АГРОТРЕЙД – у агропромисловій галузі».

© Agrotrade Group, 2009