Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД стала організатором першого німецько-українського агропромислового бізнес-форуму

20.06.11

Більше 100 аграріїв, постачальників техніки, банкірів та посадовців зустрілись 18 червня у Харкові на першому німецько-українському агропромисловому форумі AgroInternational 2011, безкоштовно взяти участь в якому міг кожен аграрій Харківщини, зацікавлений у німецько-українському співробітництві.

В урочистому відкритті форуму взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Клаус Ціллікенс та Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат.

Зацікавлення у співробітництві та діалозі виявили як керівники агропідприємств області, так і представники німецьких компаній та банків. Для виробників устаткування з Німеччини українські господарства є привабливим та перспективним ринком збуту, а керівники місцевих господарств скористались нагодою обговорити із ними всі особливості використання такої техніки.

Олександра Саєнко, ініціатор форуму, група АГРОТРЕЙД: “Ідея форуму полягає у створенні зручного для всіх майданчика для переговорів, біржі ділових контактів. Всі в одному місці, в один час можуть поспілкуватися і запланувати співробітництво. Але, звичайно, потрібна допомога у вигляді інвестицій та кредитів. Тому на форум ми запросили також німецькі банки”.

Учасники форуму з'ясовували, які існують механізми фінансування та можливості залучення інвестицій у галузь. Представники банків з німецьким капіталом розповіли про можливості отримання кредитів та довгострокових інвестицій для сільського господарства України.

 

© Agrotrade Group, 2009