Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД підтримала міжнародний турнір з вільної боротьби

02.08.11

Група АГРОТРЕЙД підтримала одну з найвідоміших подій українського спорту – XVII Київський міжнародний турнір з вільної та жіночої боротьби, який відбувся 22-25 липня. У змаганнях, що були присвячені видатним українським борцям та тренерам, взяли участь 320 спортсменів з 22 країн світу. Перемогу вибороли харків`яни Ібрагім Алдатов (у вазі 84 кг) та Ален Засеєв (у вазі 96 кг). Переможці представлятимуть Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться у вересні в Стамбулі.

Організатором турніру є Асоціація спортивної боротьби України в особі її співпрезидента, олімпійського чемпіона Ельбруса Тедеєва, який з 2004 року саме і відповідає за розвиток вільної та жіночої боротьби.

Київський Міжнародний турнір з 1994 року вважається бійцівською візиткою України. Українські борці вже друге десятиліття підряд входять до сімки кращих команд світу. Щорічно на київських килимах змагаються найсильніші борці планети. За шістнадцять років стіни Палацу Спорту бачили перемоги і поразки майже усіх легендарних борців сучасності. А честь жовто-синього прапора, в різні роки, гідно захищали наші уславлені борці Ельбрус Тедеєв, Заза Зозіров, Ірина Мерлені, Василь Федоришин, Андрій Стадник, Катерина Бурмістрова, Олександра Когут.

© Agrotrade Group, 2009