Українська | English | Русский

Новини компанії

У 2010-2011 роках агропромислова Група АГРОТРЕЙД перерахувала до державного бюджету 16,4 млн. грн. податкових відрахувань

19.09.11

Крім того, в рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності групи, сільські ради п'яти областей, в яких працюють підприємства групи, у 2011 році вже отримали понад 300 тис. грн. допомоги. На початку вересня Група АГРОТРЕЙД підписала меморандуми про партнерство і співпрацю з Сумською та Харківською обласними державними адміністраціями.

В меморандумах керівництво АГРОТРЕЙД закріпило фактично давно взяті на себе зобов'язання: впроваджувати інвестиційні програми в областях, сприяти розвитку законодавства у сфері сільського господарства, підвищувати якість вітчизняної сільгосппродукції, вести відкриті партнерські стосунки з власниками земельних паїв, створювати нові робочі місця, забезпечувати продовольчу безпеку мешканців областей і допомагати соціальній сфері села.

Микола Грінченко, виконавчий директор АГРОТРЕЙД: «Група АГРОТРЕЙД є соціально відповідальною компанією і відіграє важливу роль в тих сферах, де держава сама не в змозі вирішити соціальні проблеми, наприклад, підвищити добробут територіальних громад.

Ми щорічно укладаємо соціальні угоди з місцевими органами самоврядування. Наприклад, тільки в 2010 році сільради Сумської області отримали допомогу в обсязі 84 096 грн., А в 2011 році - вже 112 107 грн.

У червні 2011 року харківські та сумські аграрії брали участь в організованому АГРОТРЕЙД міжнародному агрофорумі в Харкові, де змогли безпосередньо зав'язати ділові контакти з німецькими виробниками техніки і добрив. Наприкінці серпня - початку вересня на наших насіннєвих підприємствах у двох областях понад 100 агрономів пройшли навчальні семінари. Всі ці заходи АГРОТРЕЙД проводить безкоштовно».

© Agrotrade Group, 2009