Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Кар’єра

 

Один з основних факторів успіху в ринковій конкуренції – професійна команда АГРОТРЕЙД, злагодженість роботи якої забезпечують принципи корпоративної політики та етики.

Кінцевою метою кадрової політики групи АГРОТРЕЙД є отримання від колективу вчасних та ефективних результатів праці.

У своїх працівниках керівництво компанії найбільше цінує:

Наразі персонал АГРОТРЕЙД (а це 11 підприємств елеваторного бізнесу, 12 сільськогосподарських підприємств, головний офіс компанії у м. Харкові та торгівельні представництва у Полтавській, Сумській, Миколаївській, Кировоградській та Дніпропетровській областях) близька 3000 працівників. Кожен з них є членом єдиної команди, який робить свій внесок у потужний інтелектуальний потенціал всієї організації, визначає та формує репутацію компанії своєю поведінкою та забезпечує її успішність своїми професійними діями.

Керівництвом компанії створені максимально сприятливі умови роботи. Для того, щоб кожний працівник зміг проявити свій потенціал та досягнути високих результатів у роботі, в АГРОТРЕЙД впроваджено:

Групу АГРОТРЕЙД цікавлять як випускники вищих навчальних закладів, що починають свою кар`єру, так і досвідчені фахівці. В організації працює програма формування кадрового резерву.

Керівництво компанії пропонує своєму персоналу довгострокову співпрацю. Це надає працівникам відчуття впевненості та стабільності. Результативній роботі у компанії сприяють:

Колектив АГРОТРЕЙД – це професійне та комфортне середовище для вашого фахового зростання та максимальної самореалізації. 

Відкриті вакансії.

Навіть якщо на цей момент у нас немає відкритих вакансій, які б відповідали вашим досвіду та знанням, та ви бажаєте стати частиною команди групи АГРОТРЕЙД, заповніть, будь ласка, анкету претендента, і ви одержите можливість реалізувати свої професійні здібності, працюючи в одній із провідних компаній сільськогосподарського напрямку в Україні.